aöl sınav yerleri

warning: Creating default object from empty value in /home/aolsinav/domains/aolsinav.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

AÖL Sınav Giriş Yerleri (01 - 02 TEMMUZ 2017) TIKLA ÖĞREN!

01 - 02 TEMMUZ 2017 tarihlerinde yapılacak olan AÖL 2017 III. dönem sınavları için AÖL Sınav Giriş Yerleri açıklandı mı? AÖL öğrencileri uzun bir zamandır bugünleri bekliyorlar.Çünkü AÖL öğrencilerinin ekserisi bir an önce diplomalarını almak istiyorlar.İşte sınav zamanı geldi çattı.

Öğrencilerimiz sınava girecekleri yeri Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine öğrenci numarası ve şifresi ile girerek öğrenebilirler. Sistem girişi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

AÖL SINAV GİRİŞ BELGESİ İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Aşağıdaki Açıklamaları Dikkatlice Okuyunuz!

01 - 02 TEMMUZ 2017 tarihinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi II. dönem sınav giriş yerleri

AÖL Sınav Yerleri Nasıl Öğrenilir?

AÖL Sınav Yerleri Nasıl Öğrenilir,Açıköğretim Lisesi Sınav Yerlerini Nasıl Öğrenebilirim,AÖL Sınav Yerleri aol.meb.gov.tr adresinden nasıl görülüyor,AÖL Sınav Yerleri aol.meb.gov.tr adresinden nasıl indiriliyor.AÖL Sınav Giriş Belgesi Çıkarmak için Aşağıdaki Adımları Takip Ediniz.

1.Aol.meb.gov.tr adresinden sisteme giriş yapıp öğrenci butonuna tıklayınız:

2. Güvenlik Kodu alanına resimde görülen sayıyı, Öğrenci Numarası alanına öğrenci numaranızı, Şifre alanına şifrenizi giriniz ve Giriş butonuna basınız. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da bilmiyorsanız size en yakın Açık Öğretim Lisesi İrtibat Bürosuna (Halk Eğitimi Merkezi veya Meslekî Eğitim Merkezine) başvurarak öğrenebilirsiz.

AÖL Sınav Yerlerini Öğrenmek için Tıklayın!

AÖL Sınav Yerlerinizi Öğrenmek için Lütfen Tıklayınız

AÖL Sınav Yerleri ne zaman açıklanacak,aöl sınav giriş yerleri,aöl sınav yerleri 2017 mayıs,aöl sınav yerleri ağustos,aöl sınav yerleri öğrenme 2017...

Sınav Günü Yanıma Neler Almalıyım?
Sınavda yanınızda bulunması gerekenler;

Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi (internetten sisteme girip alınacak),
Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı (ya da var ise ehliyet, pasaport)
Açık Öğretim Lisesi Kimlik Kartı (zorunlu değil olması önerilir),
Sınav günü yanınızda kurşun kalem ve silgi bulundurmayı unutmayınız.
Dikkat: Öğrenciler, sınava girerken kimlik belgelerini (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet) ve Sınav Giriş Belgelerini yanlarında bulundurmak zorundadırlar.

Sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş