aol sınav yeri değiştirme

warning: Creating default object from empty value in /home/aolsinav/domains/aolsinav.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

AÖL Ders Seçimi, Sınav Giriş Yeri vb. Güncelleme Yapmak İsteyenler Dikkat!

AÖL Ana Sayfasına Ulaşmak için Tıklayınız

Öncelikle;Kaydını yenilediği halde hiç ders seçimi yapmamış öğrencilerin ders seçimi sistem tarafından yapılmıştır (dersleri atanmıştır).

Ayrıca kayıt yenileme ücretini ödediği halde kayıt yenileme işlemini yaptırmamış az sayıdaki öğrencilerin de kayıt yenileme işlemi yapılmış ve dersleri seçilmiştir.

Ders seçimi, sınav giriş yeri vb. bilgilerinde değişiklik yapmak isteyen öğrencilerimiz dilekçelerini Nisan 2017 Pazartesi saat 13:00'e kadar 0 312 01 75 faks ya da aciklise@meb.gov.tr e-posta yoluyla iletebilirler.

AÖL Sınav Yeri Değişikliğini Nasıl Yaparım Yazısına Ulaşmak için Tıklayınız

AÖL Sınav Yeri Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

AÖL Öğrenci Girişi için Buraya Tıklayınız

1 BİLGİ DÜZENLEME menüsü altındaki Sınav Bölgesi İrtibat Merkezi seçeneğine tıklayınız. 
 
2 Aşağıdakişekilde görüldüğü gibi, Sınav Bölgesi alanından sınava girmek istediğiniz yeri seçiniz 
 
3.  Kaydet butonuna basınız

NOT: 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem, Sınav giriş yerini değiştirme veya adres bilgilerinde güncelleme işlemleri de yine en geç Mart 2017 günü mesai bitimine kadar yapılacaktır.

AÖL Sınav Yeri Değişikliğini Nasıl Yaparım?

Sınav yeri değişikliği istekleri

Öğrencilerimiz, Yeni Kayıt ya da Kayıt Yenileme işlemi sürecinde, internet sayfamızdan sisteme öğrenci no ve şifresiyle girerek, sınav yeri bilgilerini değiştirebilir. Ancak sınava yaklaşık 55 gün ve daha az bir süre kaldığında (Bu süre iş yüküne göre değişebilmektedir), öğrencilerimizin sistemden sınav yeri değişikliği yapma hakkı kaldırılmaktadır.

Son yorumlar

İçeriği paylaş